Akustik PerdeBiz Kimiz?Hakkımızda

1988 yılında mefruşat ve ev tekstili ürünlerinin satışı ile sektörde yerini almış olan Karmina Perde gelişen teknolojiyi ve trendleri yakından takip etmiş, hizmet portföyüne sürekli yenilikler katmış bir şahıs firmasıdır.

Daha iyiye yönelme arzumuz sayesinde kalitemizde Avrupa standartlarını yakalamaya çalışılmaktadır. Firmamızın başarı öyküsü, siz değerli müşterilerimizin hakkımızda göstermiş oldukları referanslar ile karmina perde bünyesine katılmış yeni müşteriler ile geniş bir kitleye ulaşmıştır.

hakkımızda
Hakkımızda Akustik Perde

2007 yılından itibaren Akustik Çözümler ve Akustik ürünlerinin satışı ile uygulamaları konusunda sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde akustik perde , ses emici perde , gürültü engelleyen perde çözümleri, ofis akustiği, sinema salonu akustiği, call center akustiği, çok amaçlı salon, toplantı salonu akustiğini sağlayabilecek akustik ürün çeşitleri ile alanında lider konuma ulaşmıştır.

2015 itibari ile hizmetlerinin arasına baffle tavan sistemleri ve akustik panel sistemleri , zip perde Proje uygulamalarını profesyonel hizmet ağına eklemiş ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Endüstriyel akustik, gürültü perdesi, açık hava akustiği ve ses izolasyonu konularında da hizmet ağımızı büyütmeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Eviniz de , işyerinizde dilediğiniz her mekanda fark yaratmak, şık, kaliteli ve gönlünüzce kullanacağınız güçlü tasarımlar, yenilikçi ürünleri hayatınıza katarak farklılık yaratmak,

Dürüst çalışma anlayışımız ile beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirerek güvenilir olmak,

Kurumsal ve kişisel bilincimizle, çözümlerimizi ve kaynaklarımızı verimli kullanıp insana ve çevreye duyarlı olmak,

Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler üreterek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak,

İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak, profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunarak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ve saygı ile yaklaşmak,

Tüm çalışanlarımızın, çözümlerimize ve müşterilerimize karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürebilmek,

Hakkımızda

Amacımız

Gürültüden kaynaklı problemleri en aza indirirken bir yandan da insan sağlığı ve konforu için gerekli ortamın oluşmasını sağlamaktır. Ses düzenleme ve ses yalıtımı yapmak gerçekten önemlidir.

Çalışma Şeklimiz; Öncelikle uygulama yapılacak alanda keşif hizmeti gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında Ses mühendislerimiz en uygun ürün ve proje şeklini belirlemek için uygulama yapılacak mekanda öncelikle akustik ölçüm ve raporlama gerçekleştirmektedir. En doğru çözümle akustiği sağlamamız için simülasyon eşliğinde karar verilmektedir. Bu hizmetimizden akustik danışmanlık olarak da sadece yararlanmanız mümkündür.

Oluşturduğumuz iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir Akustik ve gürültü problemlerinizle ilgili çözüm önerileri veya ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaliteyi, güveni, gururu, verimliliği ve zamanı doğru kullanmayı firma ilkelerimiz haline getirmiş ve verdiğimiz sözleri yerine getirmeyi her zaman bir borç bilmişizdir.

Müşteri Memnuniyeti ön planda olan Akustik Perde, Baffle Tavan Sitemleri, Akustik Stor Perde, Ses Emici Perde, Zip Perde, Ofis Akustiği, Sinema Salonu ve Toplantı Salonu Akustiği uygulamalarında Karmina Perde‘ yi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Avrupa'nın en iyi akustik perde üreticileri ile çalışıyoruz..
Vesqom
Somfy
Serge Ferrari
Mosel