Akustik Perde

Akustik Perde Ses Yutma Katsayıları

Akustik Perde Ses Yutma Katsayıları

Akustik Perde Ses Yutma Katsayıları

Akustik Perde Ses Yutma Katsayıları uygulaması için kullanılan kumaşların aşağıdaki grafik çeşitli sınıflarda karşılaştırmalı performanslarını, test sonuçlarını göstermektedir. En iyi performansı sunan yün serge kumaşı ile, orta yüksek frekansta oldukça iyi performans sunmaktadır.

Desibel (DB) oranın çok yüksek olması durumlarda Ses emici perde uygulamaları tek başına yeterli performansı sağlayamayabilir. Akustik perde de Katman sayıları arttırılarak istenilen performansa ulaşım sağlanabilir. Perde ile tek başına performans alınması mümkün değildir.

Akustik Perde Ses Yutma Katsayılarına ait performans için Duvar ve yer zeminlerinde de sesi absorbe eden malzemelerin başında gelen Akustik malzeme kullanılması performansın arttırılmasına sebep olur.

Yer ve duvar zeminlerinde akustik malzeme kullanılması olmaması yada yapılamaması durumlarında Ses Emici Perde katman sayısı arttırılarak istenilen performansa yaklaşılabilir.

Uygulama alanlarında ses kaçağının olmaması durumunda min %16 DB, max %36DB ‘e kadar Akustik Perdelerimiz ile düşüş sağlanarak performans alınabilmektedir..

Ses Yutma Katsayılarında Artış Sağlayacak Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz
Akustik Perde projelerimizde uzman akustik ses mühendislerimizin test ve raporlamaları sonucu projelerimiz de hangi ürünün yüksek performans alabileceği tespit edilmektedir. Tespit edilen sonuçlara göre en doğru Akustik perde ürünü ile çözüm oluşturulmaktadır. Tüm Akustik Perde Projelerimiz anahtar teslimi gerçekleştirilmektedir.

Uygulama alanlarındaki Akustik Test ve Akustik Analiz Raporlama çalışmalarını tek olarak da firmamız tarafından gerçekleştirebilirsiniz.

Akustik çözümlemelerimizde Akustik Stor Perde ve Güneş Kırıcı Akustik Perde olarak Serge Ferrari ve Vescom Markaları, Akustik Baffle Tavan Sistemlerinde ise Deckon Marka tercih etmekteyiz.

Ses Yutma Katsayıları Yüksek Akustik Ürünlerimiz

Ses yutan perde
Yalıtımlı perde
Açık hava ses perdesi
Ses ve ışık geçirmeyen perde
Akustik ev perdesi
Ses emici perde

Ses absorbe eden perde
Gürültü önleyen perde
Ses kesen perde
Akustik Sinema perdesi
Ses yalıtılı İzolasyon Perdeleri
Endüstriyel Ses Perdesi

Karmina Perde Farkı?

Akustik uygulama firmalarının kalite niteliklerinin ve güvenilirliklerinin en büyük göstergelerinden biri de akustik ölçüm kabiliyeti ve raporlama teknik dili gelmektedir.

Karmina perde olarak , Mevcut uygulama projesinde akustik ölçüm ve raporlama yapılmamış ise akustik ölçüm ve raporlama kalemini mutlaka tekliflerimize eklemeye çalışırız. Akustik ölçüm ve raporlama sayesinde, gerek proje gerek uygulama işlerinin nitelik ve niceliklerini sonuç rapor olarak en uygun uygulama, En düşük maliyetlerle belirlenmesi sağlanarak işverene sunulmaya çalışılmaktadır.

Akustik konforun kulaktan dolma bilgilerle gelişigüzel sağlanamayacağını, kaliteye ulaşılamayacağını bilerek, sektörü bu noktada bilinçlendirmek için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışmaktayız.

Çalışmalarını resmi ve özel sektöre sunan KARMİNA PERDE projeden montaj aşamasına kadar, planlama ve sürekli sistem desteği ile tüm yeteneklerini müşterilerine anahtar teslim sunmaktadır.

Karmina Perde Ailesi sizlerle deneyim ve birikimini paylaşarak çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyacaktır.

Diğer