Akustik Perde

Akustik Perde Dikiş Teknikleri

Akustik Perde Dikiş Teknikleri
Rufflette Bant ve Hooks (Standart Dikiş)

Rufflette Bant ve Hooks (Standart Dikiş) Akustik Perde Dikiş Teknikleri’ nin içinde en basit ve uygulanabilir olan dikiş tekniğidir. Rufflette Bant Akustik Perdenin üzerine tel askılar ile önceden takılmış olarak dikilmektedir.

Bu uygulama da 75mm geniş Rufflette Bant kullanılmaktadır. Standart uygulama olarak belirlenmiş genel ürün olarak kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Rufflette Bant ve Hooks Standart Dikiş
Rufflette Bant ve Hooks Standart Dikiş
Golf Bag Hooks? Golf Çanta Hooks

Kanca Sistemine ait Dikiş tekniği Akustik perdenin , bir pamuk veya polipropilen bant üzerine dikilen metal kancaları kapsar. Bant üzerine takılan kancalar ile ağır perdeler için ideal bir uygulama dikiş tekniğidir. Bu teknik Akustik perde kullanımında en güçlü yöntemlerden biridir ve kancaları Akustik perde arkasında gizli kalmasını sağlamaktadır.

Kanca Dikiş Teknikleri
Kanca Dikiş Teknikleri
Sekme Kancaları

Sekme Kancaları ile yapılan Dikiş Teknikleri ; Orta ve ağır Akustik perdeler için uygundur. Metal kancalar ile güçlü bir yöntem sağlanmıştır. Pamuk veya polipropilen bir bant üzerine dikilerek uygulama yapılır.

Sekme Kanca
Sekme Kanca
Teyp Kravat

Teyp Kravat Dikiş Teknikleri; Akustik Perde üzerinde 25mm çapında Pamuk teyp bağları polipropilen bant üzerine dikilir. Bu yöntem kolaylıkla sabit bir raya veya çubuklu sistemlerde , rustiklerde kullanılabilir.

Kravat Teyp
Kravat Teyp
Dokuma ve Delikli Kuş Gözü Uygulaması

Dokuma ve Delikli Kuş Gözü; Pamuk veya polipropilen 3 00 mm bant , 20mm nikel halkalar ile donatılmıştır. Bu bant bağları ile birlikte ve sabit bir demir profil ya da rustik demirleri üzerinde halka uygulaması olarak kullanılabilir. Düz Akustik perdelerin güvenliğini sağlamak için en uygun Dikiş yöntemidir.

Projelerinize uygun Dikiş Teknikleri geliştirilebilir ve farklı uygulamalar da yapılabilir. Müşteri temsilcilerimiz ile konu hakkında detaylı bilgi alabilir, Teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Kuş Gözü
Kuş Gözü
Karmina Perde Farkı?

Akustik uygulama firmalarının kalite niteliklerinin ve güvenilirliklerinin en büyük göstergelerinden biri de akustik ölçüm kabiliyeti ve raporlama teknik dili gelmektedir.

Karmina perde olarak , Mevcut uygulama projesinde akustik ölçüm ve raporlama yapılmamış ise akustik ölçüm ve raporlama kalemini mutlaka tekliflerimize eklemeye çalışırız. Akustik ölçüm ve raporlama sayesinde, gerek proje gerek uygulama işlerinin nitelik ve niceliklerini sonuç rapor olarak en uygun uygulama, En düşük maliyetlerle belirlenmesi sağlanarak işverene sunulmaya çalışılmaktadır.

Akustik konforun kulaktan dolma bilgilerle gelişigüzel sağlanamayacağını, kaliteye ulaşılamayacağını bilerek, sektörü bu noktada bilinçlendirmek için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışmaktayız.

Çalışmalarını resmi ve özel sektöre sunan KARMİNA PERDE projeden montaj aşamasına kadar, planlama ve sürekli sistem desteği ile tüm yeteneklerini müşterilerine anahtar teslim sunmaktadır.

Karmina Perde Ailesi sizlerle deneyim ve birikimini paylaşarak çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyacaktır.

Diğer